ĐIR EUROPOM Lukša dobio, Ante izgubio, ali obojica gledaju s vrha

2. veljače 2019. - 23:38
ŠPANJOLSKA Barcelona Lassa nije uspjela ostvariti sedmu uzastopnu pobjedu u španjolskom prvenstvu, ukupno sedamnaestu, već je u 19. kolu upisala (tek) treći poraz, i to u gostima od Iberostar Tenerifa, koje su u svojoj dvorani pred 5119 gledatelja slavile sa 63:57. Ante Tomić je igrao 14 minuta protiv Iberostar Tenerifa. Postigao je 4 koša (šut iz igre 2/3) te imao 6 skokova. Barcelona je i dalje vodeća (16 pobjeda/3 poraza), Real Madrid s utakmicom manje je drugi sa 14 pobjeda i 4 poraza... Iberostar Tenerife sad imaju 12 pobjeda i 7 poraza...

MAĐARSKA Szolnoki Olaj je u 18. kolu sa 76:63 dobio u gostima Atomeromu SE Paks, te je sad na učinku od 16 pobjeda i 2 poraza. Ima tri pobjede više od prvog pratitelja, JP Auto - Jászberény KSE, četiri pobjede više od trećeplasiranog (Egis Körmend), pet pobjeda više od četvrtoplasiranog (Falco-Vulcano Szombathely) i petoplasiranog (Zalakerámia ZTE KK)... Lukša Andrić je novoj pobjedi Szolnoki Olaja doprinio s 10 koševa, 5 skokova, 3 asistencije i 1 osvojenom loptom. Igrao je 23 minute. Pogodio 5 od 6 šuteva za dva.
20. travanj 2024 08:14