KošarkaKOŠARKA

EUROLIGA Tomić i ekipa ugasili svjetlo u Pireju!

31. siječnja 2019. - 23:50
Barcelona Lassa je dobila Olympiacos usred Pireja sa 76:55, uzvratila mu za poraz u Blaugrani te se izjednačila s njim (oba sastava imaju po 12 pobjeda i 9 poraza), a ako tako bude i na kraju ligaškog dijela natjecanja, nakon 30. kola, bit će ispred jer je kod kuće izgubila sa samo devet razlike (69:60).

Nevjerojatno zvuči: Ante Tomić i ekipa su prvu četvrtinu dobili sa čak 27:6! Ali, vratio se Olympiacos na početku druge kada je napravio seriju 15:0. Međutim, nakon tih 21:27 na semaforu opet je parketom dvorane u Pireju zagospodarila momčad iz Blaugrane, koja je na poluvremenu imala 10 koševa viška (38:28), a u posljednjoj četvrtini najveću prednost – plus 23 (72:49)...

Tomić je igrao 23 minute: postigao je 10 koševa (5/8 šut iz igre), imao 5 skokova i 2 ukradene lopte.

Barcelona Lassa u 22. kolu dočekuje 7. veljače Žalgiris, koji ima 8 pobjeda i 13 poraza.
Sreto u Istanbulu
Sreto Radović je u 21. kolu Eurolige glavni sudac utakmice u Istanbulu između Darussafake i Real Madrida, koja se igra u petak, 1. veljače. Darussafaka je najslabija momčad Eurolige (3 pobjede/17 poraza), a Real Madrid je drugi sa 16 pobjeda i 4 poraza. Samo Fenerbahče ima bolji učinak od momčadi iz Madrida (18/3)...

25. travanj 2024 09:37