NBA Gubili sa 16 razlike, a onda su Knicksi poletjeli, letio je i Hezonja

15. prosinca 2018. - 13:47
New York Knicksi su početkom posljednje četvrtine imali 16 koševa zaostatka kod Charlotte Hornetsa, ali su uspjeli izboriti produžetak, a u njemu pobjedu (126:124). Domaćin je prvu četvrtinu dobio s 33:16, u drugoj bio nekoliko puta na 20 i više koševa prednosti, a zadnju četvrtinu dočekao s 15 koševa viška (93:78).

Mario Hezonja je igrao 12 minuta, te u deveti uspjeh sezone Knicksa ugradio 5 koševa, 3 skoka, 1 asistenciju i jednu ukradenu loptu. Svih pet koševa ubacio je u prvoj polovici posljednje četvrtine. Kad je pogodio za dva, zakucavanje nakon presječenog napada domaćina, Knicksi su se spustili na jednoznamenkasti zaostatak (89:98), a kad je bio uspješan u jedinom pokušaju za tricu momčad iz Madison Square Gardena stigla je na dva koša zaostatka (98:100) šest minuta prije kraja četvrte četvrtine.

Knicksi su prekinuli niz od pet poraza. Prije pet dana su izgubili kod kuće od Hornetsa sa 119:107. I dalje su na 12. mjestu Istoka (9 pobjeda/21 poraz). Posljednje mjesto koje vodi u doigravanje na njihovoj strani – osmo – drži Orlando Magic s 13 pobjeda i 15 poraza. Hornetsi su šesti na Istoku sa 14/14, a Toronto Raptors prvi s 23/8. Na vrhu Zapada je Denver Nuggets s 19/9.
24. travanj 2024 14:22