KošarkaKOŠARKA

EUROLIGA Dvojica Dubrovčana u Olimpijskoj dvorani u Ateni

22. studenog 2018. - 01:59
Nakon pet pobjeda u nizu zaustavljena je Barcelona Lassa. Ante Tomić i ekipa su poraženi od Panathinaikosa u Olimpijskoj dvorani u Ateni sa 76:70. Utakmicu je pred 10.935 gledatelja sudio dubrovački međunarodni sudac Sreten Radović.

Barcelona Lassa sad ima pet pobjeda i tri poraza, a taj učinak je u prvih osam kola ostvario i Panathinaikos.

Tomić je protiv Panathinaikosa igrao 22 minute. Ubacio je 6 koševa pogodivši tri od pet šuteva iz igre, imao je pet skokova, jednu asistenciju i tri osvojene lopte. Zbog pete osobne pogreške morao je iz igre tri minute i 15 sekundi prije kraja u trenutku kad je domaćin imao sedam koševa viška (68:61).

Barcelona Lassa u petak, 23. studenog, dočekuje Olimpia Milano.  Real Madrid i CSKA Moskva su i dalje na stopostotnom učinku (8/0). Fenerbahče ima 7/1, Anadolu Efes i Olimpia Milano po 6/2, zatim slijede Panathinaikos i Barcelona Lassa. Osmi je Olympiacos sa 4/4….
25. travanj 2024 15:51