NBA Dva produžetka, poraz u zadnjoj sekundi iz slobodnog bacanja, Hezonja igrao najviše do sad

6. studenog 2018. - 09:15
Dva produžetka su se igrala u Madison Square Gardenu, a na kraju, i to samo dvije desetinke sekunde do kraja 58. minute, Zach LaVine je pogodio prvo od dva slobodna bacanja za 116:115 pobjedu Chicago Bullsa protiv New York Knicksa. LaVine je postigao svih osam koševa za goste u drugom produžetku, a ukupno 41 koš.

Zanimljivo, na poluvremenu egal (47:47). Drugo poluvrijeme je završilo 55:55. Prvi produžetak 6:6. Drugi 7:8.

Mario Hezonja je na parketu proveo 35 minuta, najviše ove sezone. Ubacio je 15 koševa, pogodio je 6 od 18 šuteva iz igre od čega jednu tricu iz pet pokušaja. Zatim 2 od 3 slobodna bacanja. Imao je uz to šest skokova od čega dva napadačka, dvije asistencije, jednu ukradenu i tri izgubljene lopte, te jednu blokadu. Za vrijeme dok je Hezonja bio u igri Knicksi su bili bolji za dva koša razlike. Prvo ime domaćina opet je bio Enes Kanter s 23 koša, 24 skoka i 7 asistencija, ali su svi na utakmici ostali u sjeni Zacha LaVinea.

Oba sastava imaju sad po tri pobjede i osam poraza. Knicksi iduću igraju protiv Atlante Hawksa. Hezonja je sedmi put ove sezone, a ovo je bila jedanaesta utakmica, imao dvoznamenkasti učinak u napadu.
24. travanj 2024 09:40