Sport Košarka

KOŠARKA

NBA Prva gostujuća pobjeda, Hezonja 5 od 7

KOŠARKA
New York Knicks je slavio u gostima kod Dallas Mavericksa sa 118:106, te ostvario u devetoj utakmici sezone treću pobjedu, prvu u gostima. Mario Hezonja je na parketu proveo samo 9 minuta, igrao je samo u drugoj četvrtini, ali mu je i to bilo dovoljno da peti put ove sezone ostvari dvoznamenkasti učinak u napadu. Postigao je 11 koševa te imao 1 skok. Pogodio je 5 od 7 šuteva iz igre od čega jednu tricu iz dva pokušaja.

Knicks je imao čak sedam igrača s dvoznamenkastim učinkom u napadu protiv Mavericksa. Najviše je ubacio Allonzo Trier, koji je u nastavku utakmice postigao 19 od ukupno 23 koša.

Hezonja je ove sezone ima prosjek od 17.1 minutu u igri, 9 koševa, 2.9 skokova te 1 asistencija.

Za dva dana New York Knicks je gost Washington Wizardsa.