EUROLIGA Tomića krenulo - treća u nizu!

2. studenog 2018. - 00:16
Dobila je Barcelona Lassa i treću utakmicu u nizu nakon dva startna gostujuća poraza (CSKA Moskva i Gran Canaria) u Euroligi. Prvu pobjedu je ostvarila kod kuće (Bayern), zatim drugu u gostima (Darussafaku), te sad treću pred 6772 gledatelja u svojoj Blaugrani savladavši sa 74:58 Maccabi.

Prvo poluvrijeme se mučila protiv izraelskog sastava, kojeg vodi Neven Spahija, a potom bila odlična u nastavku. Dobila je treću četvrtinu s 25:7, te je u zadnju četvrtinu uplovila sa čak 19 razlike (59:40).

Ante Tomić je protiv Maccabija igrao 28 minuta. Postigao je 12 koševa, bio treći strijelac Barcelone i utakmice (Victor Claver 14, a Kyle Kuric 13), prvi skakač Barcelone i utakmice (8 skokova), te po valorizaciji drugi igrač Barcelone i utakmice.

U 6. kolu, 8. studenog, Barcelona Lassa je gost Khimkija

Radović u Moskvi
Dubrovčanin Sreten Radović je opet u akciji. Ovo 5. kolo je glavni sudac ogleda, koji se igra u Moskvi između Khimkija i Gran Canarie (petak, 2. studenog). Domaćin je bez pobjede u prva četiri kola, a Gran Canaria ima samo jednu, i to je u 2. kolu kod kuće iznenadila Barcelonu Lassa.

25. travanj 2024 15:06