NBA Hezonja treći put u pet utakmica preko 10

25. listopada 2018. - 11:53
Četvrti uzastopni i četvrti ukupno poraz New York Knicksa nakon pobjede na otvaranju sezone. Miami Heat je bio bolji na svom parketu sa 110:87. Knicksi su dobili prvu četvrtinu s 27:16, dobili su i zadnju s 22:18, ali su središnje dvije izgubili sa čal 76:38. U trećoj su primili 45 koševa. Tu četvrtinu Miami je dobio s 25 razlike (45:20).

Miami je predvodio Hassan Whiteside s 22 koša i 14 skokova, a kod Knicksa prvi strijelac i skakač bio je Damywan Dotson s 20 koševa i 10 skokova. Prva petorka Miamia postigla je 86 koševa, a prva Knicksa 40 koševa.

Mario Hezonja nije starter New York Knicksa. Igrao je 21 minutu te ubacio 13 koševa, imao 1 skok i 1 asistenciju i 2 izgubljene lopte. Pogodio je 4 od 15 šuteva iz igre od čega 2 od 8 šuteva za tricu, te 3 od 6 slobodnih bacanja. Hezonja je u prvoj, četvrtoj i sad petoj utakmici sezone imao dvoznamenkasti učinak u napadu (Atlanta Hawks 15, Milwaukee Bucks 18 i sad Miami Heat 13).

19. travanj 2024 14:00