SJAJAN START KNICKSA New York, New York - 'zapjevao' Hezonja s 15 koševa!

18. listopada 2018. - 10:24
Knicksi su  svom rasprodanom Madison Square Gardenu pobjedom počeli novu NBA sezonu. Ubacili su u drugoj četvrtini čak 49 koševa, 24 više od Hawksa. Atlanta je dobila preostale tri četvrtine. Zanimljivo, u drugoj je postigla više nego u prvoj i četvrtoj četvrtini. Ali, na kraju 126:107 (23:24, 49:25, 34:35, 20:23) za domaćina.

Mario Hezonja je u prvoj utakmici svoje četvrte NBA sezone, prvoj u dresu New York Knicksa nakon tri sezone igranja za Orlando Magic, ubacio 15 koševa. Na parketu je proveo 19 minuta. Pogodio je 6 od 14 šuteva iz igre od čega tri trice iz sedam pokušaja. Imao je tri skoka, 1 asistenciju, 3 izgubljene i 3 ukradene lopte. Samo su više od njega u sastavu domaćina ubacili Tim Hardaway Jr. (31 koš) i Enes Kanter (16 koševa), a isto Trey Burke i Allonzo Trier.

Hezonja se nakon utakmice zahvalio navijačima Knicksa na podršci, te istaknuo nakon uspjeha na startu sezone: 'Velika noć!'

Knicksi su 48 sati nakon ogleda kod kuće s Atlantom Hawks gosti Brooklyn Netsa, a dan poslije dočekuju Boston Celtics.
19. travanj 2024 21:52