KošarkaKOŠARKA

PRVA HRVATSKA LIGA (M) Kako su samo izborili produžetak, ali u njemu nisu uspjeli doći do pobjede

14. listopada 2018. - 00:38
Prvi poraz košarkaša Dubrovnika, i to na prvom gostovanju ove sezone. Izgubili su utakmicu 2. kola Prve hrvatske lige u Zagrebu od Agrodalma, i to nakon produžetka s 98:92, te sad imaju polovičan učinak. Podsjetnik, u 1. kolu su kod kuće nadigrali Sonik Puntamiku sa 104:77.

Pamtit će se utakmica u Zagrebu iz razloga jer je Dubrovnik nepune tri i pol minute prije kraja gubio od Agrodalma sa čak 18 koševa razlike (81:63), međutim, nije se predao Dubrovnik. Te tri i pol zadnje minute četvrte četvrtine dobio je s 22:4 te izborio produžetak, u kojem je tri minute prije kraja imao prednost 86:85, ali…

Pod vodstvom trenera Željka Vreće Dubrovnik je protiv Agrodalma igrao u sastavu: Nikola Došen (23 koša, 5 asistencija), Ivan Vodopija (5 koševa, 4 skoka), Petar Dubelj (20 koševa, 11 skokova), Jure Boban (14 koševa, 3 skoka), Filip Vujičić (4 koša, 5 skokova), Maro Lučić (11 koševa, 6 skokova), Vedran Soko (3 koša, 2 skoka), Toni Mustapić (7 koševa), Vlaho Raguž (5 koševa), Antonio Petrović i Niko Stasjuk.

U 3. kolu Dubrovnik 21. listopada dočekuje Dubravu.
20. travanj 2024 13:31