ITALIJA Perić i ekipa nemaju više pravo na poraz od Trentina

30. svibnja 2018. - 11:12

Umana Reyer Venezia je izgubila treću utakmicu polufinalne serije, prvu u gostima te aktualni prvak Italije i broj jedan u doigravanju gubi s 2:1 od Trentina. Tri pobjede vode u finale, a četvrta utakmica se igra opet u domu Trentina.

Podsjetnik, Trentino je iznenadio u četvrtfinalu četvrtoplasirani Avellino, dobio ga s 3:1, a potom u prvoj utakmici polufinalne serije Umanu Reyer Veneziu u njenom domu s 80:78. Dva dana poslije Umana Reyer Venezia – Trenino 80:77, a u trećoj utakmici u Trentinu 81:63 za domaćina koji je posljednju četvrtinu dobio s 81:63.

Hrvoje Perić je bio prvi strijelac Umana Reyer Venezie. Ubacio je 13 koševa, pogodio 3 od 5 šuteva za dva, 1 od 3 za tricu te 4 od 8 slobodnih bacanja. Imao je dva skoka i jednu osvojenu loptu. U igro je proveo 28 minuta.

Četvrta utakmica polufinala igra se u četvrtak, 31. svibnja, u Trentinu.

20. travanj 2024 13:46