KošarkaKOŠARKA

NBA Hezonja drugi strijelac i prvi asistent Magica u porazu od prvaka Istoka

9. travnja 2018. - 09:27

Orlando Magic je poražen u Torontu. Prvak Istoka bio je bolji sa 112:101 te je stigao do svoje 58. ovosezonske pobjede (22 poraza). Magic, koji je upisao svoj 56. poraz (24 pobjede), vodio je u prvoj četvrtini s 20:19. Međutim, kraj prve dočekao je u minusu (35:24 za Toronto). Druga četvrtina bez pobjednika. Sredinom treće Magic je zaprijetio. Stigao je na minus četiri (74:70), ali opet Toronto bježi u završnici četvrtine. S 15:4 odlazi na plus 15 te u zadnju četvrtinu ulazi s 89:74. U posljednjoj je Toronto imao najveću prednost – plus 22 (103:81).

Mario Hezonja je počeo u petorci. Bio je drugi strijelac i prvi asistent Magica. Postigao je 14 koševa (bolji samo Aaron Gordon sa 16). Pogodio je 5 od 11 šuteva. Trice gađao bez promašaja (3/3). Ubacio dodatno slobodno bacanje. Imao 3 skoka, 1 ukradenu loptu i 5 asistencija za 28 minuta provedenih na parketu.

Orlando ima još dvije utakmice do kraja sezone budući neće igrati u doigravanju za prvaka. Već 24 sata poslije utakmice u Torontu gost je Milwaukee Bucksa, a dva dana nakon posljednjeg gostovanja u sezoni dočekuje Washington Wizards.

25. travanj 2024 13:36