NBA Kad te neće, neće te

7. travnja 2018. - 07:35

Ne samo da nije uspio Orlando Magic prekinuti niz poraza od Charlotte Hornetsa, zadnju pobjedu ostvario je 16. prosinca 2015. godine, već je upisao jedan od najtežih poraza, i ne samo od Hornetsa. Izgubio je kod kuće sa 137:100. Najteži poraz kod kuće upisao je u studenom prošle godine kada je poražen od Utah Jazza u svom Amway centru sa 40 razlike (125:85), a najteži poraz ikada doživio je u travnju prošle godine u Chicagu kada su Bullsi bili bolji sa 47 razlike (122:75).

Sad je Charlotte, koja je prvu četvrtinu dobila sa 43:25, 6 minuta i 28 sekundi prije kraja utakmice vodila sa 45 razlike (124:79). Stoji, uoči utakmice je Magic ostao bez dva igrača, i to oba člana prve petorke (Aaron Gordon i Nikola Vučević), a još od prije je bez ozlijeđenih Evana Fourniera, Terrence Rossa, te dva Jonathona, Simmonsa i Isaaca.

Mario Hezonja je počeo u petorci protiv Charlotte. Igrao 22 minute. Ubacio 11 koševa. Pogodio 4 od 10 šuteva iz igre od čega jednu tricu iz dva pokušaja te oba slobodna bacanja. Imao 5 skokova, 2 asistencije te 1 blokadu.

Charlotte je bez većih problema upisala svoju 35. pobjedu (45 poraza). Ni ona neće vidjeti doigravanje, dok je Orlando doživio 55. poraz (24 pobjede).

Orlando sad ide na put. Čeka ga u prvo u nedjelju utakmica u Torontu, a dva dana poslije u Milwaukeeju. Samo 24 sata nakon utakmice kod Bucksa, posljednjeg gostovanja ove sezone, Magic kod kuće zaključuje sezonu utakmicom protiv Washingtona.

23. travanj 2024 14:59