KošarkaKOŠARKA

NBA Ne možeš ništa sa 72 koša

14. ožujka 2018. - 09:53

Orlando Magic je pogodio 28 od 82 šuta, postigao samo 72 koša u porazu od San Antonio Spursa, koji su ubacili 108 za svoju 38. pobjedu te ostanak u igri za doigravanjem. U drugoj četvrtini je 'pukao' Magic. Spursi su napravili 17:0 te otišli na plus 25 (54:29) i tu je priči bio kraj. Najveću prednost domaćin je imao krajem treće četvrtine kada je imao 42 koša prednosti (96:54).

Ama baš nitko se nije proslavio u redovima Magica u napadu. Nikola Vučević i Jonathon Simmons su jedini bili dvoznamenkasti , i to su postigli po 10 koševa. Njih dvojica su zajedno pogodili 8 od 27 šuteva.

Mario Hezonja je počeo utakmicu u petorci. Igrao je 28 minuta. Ubacio 4 koša (šut iz igre 2/7), imao 6 skokova, 3 asistencije, 2 izgubljene i 1 ukradenu loptu. Magic je ostao na 20 pobjeda. Ima 48 poraza. Ovo mu je bio peti poraz u nizu, izgubio je zadnjih osam utakmica u gostima…

24. travanj 2024 16:56