JEDINSTVENA HRVATSKA LIGA ZA KADETE Dubrovnik prekinuo niz poraza te ostvario prvi uspjeh kod kuće

3. ožujka 2018. - 23:24

Nakon uspjeha u 1. kolu kada su u gostima dobili Dubravu, potom su upisali pet poraza u nizu, druga pobjeda kadeta Dubrovnika u Jedinstvenoj hrvatskoj ligi, a prva kod kuće. U Gospinom polju dobili su FSV s 93:85 (22:13, 19:22, 19:34, 33:16).

Niko Stasjuk je bio prvi strijelac, prvi skakač i prvi 'kradljivac' Dubrovnika. Ubacio je 30 koševa, imao 8 skokova i 4 ukradene lopte. Antonio Petrović je ubacio 22 koša uz 5 skokova, 5 asistencija i 4 ukradene lopte. Zatim, Jakov Vujičić i Petar Koprivica su postigli po 16 koševa. Vujičić je imao 5 skokova i 3 ukradene lopte, a Koprivica 9 asistencija. Luka Kriste je u pobjedu protiv FSV-a ugradio 6 koševa, a Marin Frka 3.

Početkom posljednje četvrtine FSV je vodio s 12 koševa razlike (72:60), ali u posljednjih devet minuta 33:13 za Dubrovnik!

24. travanj 2024 05:33