NBA Prva četvrtina 70 posto šuta, ali nakon toga nije išlo...

27. veljače 2018. - 09:37

Orlando Magic je poražen u gostima od Oklahoma City Thundera sa 112:105. Prva petorka Orlanda u kojoj nakon povratka Aarona Gordona (te Nikole Vučevića) nema Maria Hezonje, bila je dvoznamenkasta (Jonathon Simmons 19, Aaron Gordon 18, Nikola Vučević 15, Evan Fournier 19 i D.J. Augustin 10) te je na parketu provela gotovo tri četvrtine, između 32 i 35 minuta. Utakmicu je Magic otvorio odlično. Pogodio je 20 od 29 šuteva od čega šest trica, ali nakon gotovo 70 posto uspješnog šuta, do kraja je ubacio samo 22 od 60 šuteva (36 posto) te je upisao 42. poraz (18 pobjeda).

Hezonja je protiv Oklahoma City Thundera igrao 15 minuta. Nakon dosta vremena nije bio dvoznamenkast. Postigao je 4 koša, imao 3 skoka i 2 ukradene lopte. Tri puta su igrači OKC-a blokirali njegov šut. Mario je pogodio samo dva od devet šuteva iz igre (22,2 posto šut).

Orlando Magic, koji ne zna za pobjedu zadnjih šest utakmica, sad ima tri utakmice kod kuće (Toronto 28. veljače, Detroit 2. ožujka i Memphis 3. ožujka).