KošarkaKOŠARKA

JEDINSTVENA HRVATSKA LIGA KADETA Počelo je sjajno, ali...

Piše i snimio: Tonči Vlašić
26. veljače 2018. - 11:20

Kadeti Dubrovnika poraženi su od Zadra u Zadru sa 76:66 u Jedinstvenoj hrvatskoj ligi. Odlično su otvorili utakmicu. Dobili prvu četvrtinu s 27:12. Vodili sve do početka treće četvrtine, a nepune četiri minute prije kraja izjednačili na 66:66. Do kraja 10:0 domaćina te je Dubrovnik ostao i dalje na jednoj pobjedi, koju je ostvario u 1. kolu u Zagrebu protiv Dubrave. Nakon toga pet poraza. Zadar je na polovičnom učinku (4/4). Na vrhu su Cedevita (7/0), Cibona (7/1) i Split (6/2)… Slavonski Brod 1946. je posljednji bez pobjede (0/8), isti učinak kao i Dubrovnik ima Bjelovar (1/5), Dubrava 3/6…

Dubrovnik je u Zadru igrao u sastavu: Leonardo Ferri, Niko Stasjuk (17), Antonio Petrović (24), Mato Kapović, Rico Džanković, Marin Frka, Lovro Tolj (8), Dominik Šiško, Mateo Lambeta, Marko Ajduković (7), Petar Koprivica (8) i Luka Kriste (2).

24. travanj 2024 14:10