DUBROVNIK OSTAO NA VRHU Kući pjevajući

11. veljače 2018. - 22:04

Pobjeda košarkaša Dubrovnika u 9. kolu južne skupine Druge hrvatske lige. U Zadru su bili bolji od Sukošana s 84:77 te momčad trenera Željka Vreće sad ima osam pobjeda i jedan poraz. Kako je Sonik Puntamika prošlo kolo izgubila u Omišu od Omiš Čagalj Toursa, Dubrovnik je zahvaljujući boljoj koš razlici od jesenskog prvaka skočio na prvo mjesto, koje je sad sačuvao pobjedom kod Sukošana.

Dubrovnik je na poluvremenu vodio protiv Sukošana sa 45:36. U nastavku je znao obraniti prednost te osvojiti važne bodove.

- Dobra i kvalitetna utakmica. Osim u samom početku, non stop smo kontrolirali rezultat. Domaćin je postigao trinaest trica od čega devet u nastavku, dok smo mi pogodii deset trica - istaknuo je Vreća.

Dubrovnik je igrao u sastavu: Josip Boban (17), Petar Šeparović (5), Antonio Petrović, Božo Katić (5), Josip Glavinić, Toni Mustapić (5), Stipe Režić (14), Ivan Vodopija (26), Filip Vujičić (2), Vlaho Šojka, Josip Kušt i Stjepan Tešija (10).

U 10. kolu, koje se igra 24. veljače, Dubrovnik dočekuje Cetinku.

18. travanj 2024 14:27