NBA Orlando slavi, a nitko u derbiju Floride nije ubacio više od Hezonje,

6. veljače 2018. - 08:42

Orlando Magic je stigao do pobjede, i to u gostima. Slavio je u floridskom derbiju, kod Miami Heata sa 111:109. Mario Hezonja je počeo u prvoj petorci Magica. Igrao je najviše – 31 minutu – i posigao je najviše – 20 koševa.

Pogodio je Dubrovčanin 7 od 14 šuteva iz igre. Ubacio je 4 trice iz 9 pokušaja. Imao je 5 skokova, 3 asistencije, 2 ukradene lopte i 1 blokadu! Dok je bio na parketu Magic je bio u plusu, jedini od prve petorke. Miami je bolje otvorio utakmicu. Vodio s 12 razlike. Magic je okrenuo te imao 14 koševa prednosti. Domaćin je izjednačio na 109:109, a Jonathon Simmons zakucao za 111:109 za Magic minutu i 31 sekundu prije kraja. Do kraja dva promašena šuta Magica, tri Heata...

- Znam tko sam i što mogu. Sretan sam što mogu pomoći suigračima - rekao je Hezonja nakon utakmice.

Orlando je preskočio Atlantu na začelju. Orlando 16/36, a Atlanta 16/37. Miami je sedmi na Istoku s 29/25. Na Istoku vodi Boston s 39/15. Na Zapadu je najbolji Golden State sa 41/12.

19. travanj 2024 18:30