EUROLIGA Barcelona dobila, Tomiću skok falio za 'double double', sudio Radović

19. siječnja 2018. - 00:07

Barcelona je nakon dva poraza slavila u Euroligi. U 19. kolu ostvarila je sedmu pobjedu. Dobila je kod kuće Brose Bamberg s 81:66. Tri minute i 16 sekundi prije kraja njemački sastav je došao na samo koš zaostatka (67:66 za Barcelonu). Do kraja 14:0 za domaćina!

Vrlo dobru utakmicu odigrao je Ante Tomić. Jedan skok ga je dijelio od 'double double'. Postigao je za 22 minute provedene na parketu 13 koševa, pogodio 6 od 10 šuteva za dva te jedno od dva slobodna bacanja. Uz 9 skokova imao 1 asistenciju, 1 izgubljenu loptu i 1 blokadu.

Utakmicu u Blaugrani pred 4101 gledatelj sudio je Sreten Radović. Dubrovčanin je bio glavni sudac utakmice.

U 20. kolu Barcelona ide u Istanbul gdje igra protiv Fenerbahče, koji je s utakmicom manje na diobi trećeg mjesta (12 pobjeda i 6 poraza). Barcelona je trenutno na 11. mjestu. Posljednje mjesto koje vodi u doigravanje drži Maccabi, koji je ostvario tri pobjede više od Barcelone.  Do kraja je jedanaest kola.

FOTO Nije prvi put kako je Sreten Radović sudio Barceloni u Euroligi. Svirao je i 14. prosinca 2017. Barceloni ogled protiv Reala u Madridu

19. travanj 2024 13:48