FIBA NATJECANJA Hrvoje i Lukša praznih ruku

18. siječnja 2018. - 09:48

Nisu Dubrovčani imali razloga za zadovoljstvo u FIBA natjecanjima. Obojica su u srijedu, 17. siječnja, igrala u gostima. Obojica su upisala poraz. Hrvoje Perić je s Umana Reyer Veneziom poražen sa 70:67 u gostima od SIG Strasbourga u 11. kolu FIBA LIge prvaka te je u skupini 'C' sad na diobi trećeg mjesta sa 6 pobjeda i 5 poraza. Ima dvije pobjede manje od vodećeg Banvita (8/3) i pobjedom manje od drugog Estudiantesa (7/4). Perić je bio drugi strijelac talijanskog prvaka s 10 koševa, 3 skoka i 2 asistencije. Pogodio je 3 od 6 šuteva za dva te 4 od 7 slobodnih bacanja za 18 minuta provedenih u igri. Domaćina je predvodio Miro Bilan sa 17 koševa i 11 skokova. Umana Reyer Venezia je izgubila četiri od zadnjih pet utakmica, sve četiri u gostima (Estudiantes, Banvit, AEK i sad SIG Strasbourg).

Lukša Andrić je sa Szolnoki Olajom u FIBA Euro Cupu izgubio sa 100:96 u gostima od Bakken Bearsa u 3. kolu skupine 'K' drugog kruga. To je drugi poraz mađarskog sastava, koji je treći s pobjedom i dva poraza. Vodi Bakken Bears s 3/0, drugi je Mornar Bar s 2/1, a četvrti Tsmoki Minsk s 0/3. U drugom dijelu Mornar i Bakken Bears su gosti Szolnoki Olaja. Andrić je za 26 minuta provedenih na parketu postigao 17 koševa, pogodio 8 od 9 šuteva za dva te jedno od dva slobodna bacanja. Bio prvi skakač Szolnoki Olaja sa 6 skokova, imao je 2 asistencije i 1 blokadu…

19. travanj 2024 03:08