NBA Magic slavio prvi put u 2018., Hezonja opet dvoznamenkast

17. siječnja 2018. - 06:47

Prekinuo je niz poraza Orlando Magic. Nakon sedam izgubljenih utakmica, ukupno trideset i jednog poraza, stigao je do svoje 13. pobjede ove sezone, prve u 2018. godini. Na pobjedu je čekao od 28. prosinca 2017. i uspjeha kod kuće protiv Detroit Pistonsa. Sad je Magic dobio kod kuće Minnesotu Timberwolves sa 108:102 te je opet prepustio Atlanti Hawks posljednje mjesto u ligi. Atlanta ima pobjedu manje i utakmicu manje.

Uspjehu Magica doprinio je i Mario Hezonja, koji je protiv Timberwolvesa proveo na parketu 17 minuta. Opet je bio dvoznamenkast u napadu. Postigao je 10 koševa te imao 1 skok, 3 asistencije, 1 izgubljenu i 1 osvojenu loptu. Pogodio je 4 od 12 šuteva iz igre od čega dvije trice iz sedam pokušaja. Dok je Hezonja bio u igri Magic je bio uspješniji s pet koševa razlike. Hezonja je zakucao za prvo vodstvo Magica u posljednjoj četvrtini u kojoj je ubacio 5 koševa.

Prvo ime domaćina bio je Evan Fournier s učinkom karijere - 32 koša.