NBA Magic vodio od 4. do 45. minute

31. prosinca 2017. - 15:25

Miami Heat je u četiri dana dva puta dobio Orlando Magic. Prvo kod kuće sa 107:89. Tim uspjehom prekinuo je niz od šest pobjeda Orlando Magica u međusobnim ogledima, slavio prvi put nakon 27. listopada 2016. godine. Sad, 96 sati nakon tog uspjeha kod kuće, bio je bolji u Orlandu sa 117:111 u utakmici u kojoj je Magic vodio od 4. do 45. minute. Imao u trećoj četvrtini čak 18 koševa viška. Konačnih 117:111 najveća je prednost gostiju na utakmici.

Miami Heat je vodio na početku sa 4:0, 7:2 i 9:7. Nakon toga, na isteku 4. minute, počinje serija 6:0 domaćina, koji na poluvremenu ima 16 koševa viška, i koji je vodio sve do nepune tri minute prije kraja. Miami serijom 9:0 okreće rezultat u svoju korist.

Mario Hezonja je u posljednjoj utakmici Orlando Magica u 2017. godini igrao 12 minuta. Postigao je 6 koševa, imao 3 skoka i 2 asistencije. Pogodio je 3 od 4 šuta za dva te promašio jedan šut za tricu. Magic je kraj 2017. dočekao s 12 pobjeda i 25 poraza te na pretposljednjem, 14. mjestu Istoka.

Orlando Magic 2018. počinje gostovanjem u Barclays centru. Gost je 1. siječnja Brooklyn Netsa. Potom 3. siječnja igra u gostima kod Houston Roketsa, a 6. siječnja je opet gost, i to Cleveland Cavaliersa. Nakon tri gostovanja slijede tri domaćinstva. U Amway centar redom dolaze Dallas Mavericks (9. siječnja), Milwaukee Bucks (10. siječnja) i Washington Wizards (12. siječnja).

FOTO Mario Hezonja na utakmici protiv Oklahoma City Thundera u Amway centru u listopadu 2015. godine

25. travanj 2024 15:02