NBA Utakmica koju neće pamtiti po dobru

16. prosinca 2017. - 10:42

Četvrti poraz u nizu Orlando Magica, 15. u posljednjih 18 utakmica, ukupno 19. ove sezone u ukupno 30 utakmica. Orlando Magic je izgubio zadnje tri utakmice kod kuće. Nakon Denvera i LA Clippersa u Amway centru je slavio Portland, i to s 95:88. Nakon 6:0, 9:3 i 13:8 za Orlando Magic, Portland je napravio 10:0 te više nije ispuštao prednost. Najveću je imao sredinom treće i četvrte četvrtine kada je vodio sa 17 razlike (69:52, 71:54 i 86:69). Domaćin je zaprijetio na kraju. Stigao na 86:91…

Iako se vratio Aaron Gordon, Mario Hezonja je i treću utakmicu za redom počeo u prvih pet. Igrao je 20 minuta. Postigao je 4 koša (promašio oba šuta za dva, pogodio sva četiri slobodna bacanja). Imao 2 skoka. Nikola Vučević s 26 koševa i 14 skokova bio je prvi strijelac i skakač Orlando Magica.