DRUGA HRVATSKA LIGA - JUG Dubrovnik se probudio u nastavku nakon čega je 'nestao' Sukošan!

12. studenog 2017. - 21:33

Druga utakmica – druga pobjeda košarkaša Dubrovnika u južnoj skupini Druge hrvatske lige. Uvjerljivi u 1. kolu u Dugopolju protiv Adriatica, a sad još uvjerljivi u prvoj utakmici kod kuće: Dubrovnik – Sukošan 97:47!

Prva četvrtina 19:19. Druga je počela tricom Sukošana. Dubrovnik je odgovorio s 12:0. Na odmor je domaćin otišao s plus 10 (35:25). U nastavku smo gledali daleko angažiraniji Dubrovnik, koji je u trećoj četvrtini ubacio koliko u prvom poluvremenu, a primio više nego tri puta manje (35:8). Počekom posljednje četvrtine dočekali smo plus 40 (78:38), u 35. minuti Filip Vujičić je zakucao te odveo Dubrovnik prvi put preko 40 (82:40), Husnija Habul je pogodio za konačnih plus 50. Drugo poluvrijeme 62:22 za domaćina!

U prvom poluvremenu momčad trenera Željka Vreće ubacila je pet trica, a u drugom poluvremenu devet.

Dubrovnik je protiv Sukošana igrao u sastavu: Husnija Habul (20), Petar Šeparović (17), Antonio Petrović (4), Božo Katić (3), Ivan Marković (5), Niko Stasjuk (5), Stipe Režić (13), Toni Mustapić (5), Ivan Vodopija, Filip Vujičić (12), Stjepan Tešija (11) i Joško Kušt (2).

U 3. kolu Dubrovnik je gost Cetinke u Trilju, a za 14 dana dočekuje Omiš.

20. travanj 2024 13:22