NBA Magic 'ugasio' Sunse, Hezonja pet

11. studenog 2017. - 07:27

Nova pobjeda Orlando Magica, koji je na 66,7 posto uspješnosti (ukupno: 8 pobjeda/4 poraza, kod kuće i u gostima također, po 4 pobjede i 2 poraza) te trećem mjestu Istoka. Vodi Boston (11/2), drugi je Detroit (9/3)…

Magic je bio je bolji sa 128:112 u Phoenixu od Sunsa, koji su sa 4 pobjede i 9 poraza na 13. mjestu Zapada.

Mario Hezonja je igrao posljednjih 7 minuta i 40 sekundi utakmice protiv Sunsa. Ušao je kad je na semaforu bilo 112:88 za Magic. Postigao je 5 koševa (šut za dva 0/1, za tricu 1/1, slobodna bacanja 2/2), imao 3 skoka te 1 izgubljenu loptu. Aaron Gordon s 22 koša bio je prvi strijelac Magica, a u redovima Sunsa prvo ime je bio Alex Len s 21 košem i 13 skokova. Dragan Bender je za domaćina postigao 8 koševa (šut za dva 1/2, za tricu 2/2), imao 3 skoka, 1 blokadu i 2 izgubljene lopte za 18 minuta u igri.

Magicu je utakmica u Phoenixu bila je prva od ukupno četiri u nizu u gostima: 24 sata poslije Sunsa čeka ga utakmica u Denveru protiv Nuggetsa, koji sa 7 pobjede i 5 poraza dijele peto mjesto na Zapadu. Nakon toga ide Golden Stateu (13. Studenog) te Portlandu (15. studenog). U svojoj dvorani ponovno igra 18. studenog (Utah).

25. travanj 2024 19:31