NBA LIGA Prvi poraz kod kuće, Hezonja čevrti strijelac Magica

4. studenog 2017. - 13:16

Bullsi su prvi slavili u Orlandu ove sezone, i to s uvjerljivih 105:83. To je njihova druga pobjeda. Imaju pet poraza. Magic je ostao na šest pobjeda. Upisao je treći poraz.

Mario Hezonja je igrao 5 minuta u prvom poluvremenu, kojeg je Magic dobio s 45:44. Za vrijeme dok je bio u igri, Magic je bio bolji od Bullsa sa 4 koša razlike. Ubacio je Hezonja u tih 5 minuta 2 koša: pogodio jedan od dva šuta iz igre. U nastavku je ponovno ušao u igru tek kad je bilo jasno da će Bullsi upisati uspjeh. Bilo je to nepunih četiri i pol minute prije kraja pri rezultatu 91:70 za goste nakon čega je pogodio tricu, potom još jednu. Treći pokušaj za tricu u završnici nije bio uspješan. Utakmicu je Hezonja zaključio s 8 koševa (šut 3/5 od čega 2/4 za tricu), 3 skoka i 2 asistencije za 9 minuta u igri. Na kraju je bio jedini igrač Magica, koji je bio u plusu protiv Bullsa dok je igrao.

Evan Fournier je s 21 košem bio prvi strijelac Magica, Nikola Vučević je ubacio 14, Aaron Gordon 11, Hezonja je bio četvrti strijelac domaćeg sastava, točnije, tu ulogu je podijelio s Jonathanom Isaacom. Fournier je igrao 33 minute, Vučević 28, Gordon 29, Isaac 21…

Za dva dana gost Magica je Boston Celtics.

18. travanj 2024 19:34