ITALIJA Prvaci bez greške

22. listopada 2017. - 14:49

Umana Reyer Venezia je na vrhu talijanskog prvenstva sa sve četiri pobjede, a posljednji uspjeh je ostvarila kod kuće. S 92:81 savladala je Vanoli Cremonu. Na kraju prve četvrtine 30:25 za Hrvoja Perića i ekipu, na poluvremenu 53;46, na kraju treće 76:59…

Dubrovčanin je protiv Vanoli Cremone igrao 21 minutu. Postigao je 12 koševa, imao 4 skoka, 1 asistenciju.

Umana Reyer Venezia u utorak, 24. listopada, igra u gostima protiv Rosa Radoma susret 3. kola FIBA Lige prvaka, a u 5. kolu talijanskog prvenstva, nakon povratka iz Poljske, gost je Vitrus Bologne (nedjelja, 29. listopada). U FIBA Ligi prvaka Umana Reyer Venezia nakon dvije utakmice kod kuće ima 1/1. Prvak Italije dobio je u 1. kolu turski Banvit nakon tri produžeka sa 108:101, a potom u 2. kolu izgubio u produžetku od AEK-a iz Atene sa 103:101.

18. travanj 2024 19:36