ITALIJA Perić i ekipa ne silaze s vrha

15. listopada 2017. - 12:28

Umana Reyer Venezia je slavila u gostima kod Brindisija sa 77:74 u 3. kolu talijanskog prvenstva. Hrvoje Perić je sa 14 koševa bio prvi strijelac momčadi. Dubrovčanin je najzaslužniji što domaćin u prvom dijelu nije stekao veću razliku. Na poluvremenu je bilo 46:39 za Brindisi, a u nastavu 38:28 za aktualnog prvaka.

Perić je pogodio 6 od 11 šuteva iz igre, imao 1/1 za tricu te jedno od dva slobodna bacanja. Pobjedi je doprinio i sa četiri skoka i 2 asistencije. Na parketu je proveo 22 minute.

Umana Reyer Venezia je na vrhu s 3/0. Isti učinak ima i Brescia. Bez poraza, ali s utakmicom manje, su još Pistoia i EA7 Emporio Armani Milano. Perić i ekipa u utorak, 17. listopada, dočekuju AEK u 2. kolu FIBA Lige prvaka (Umana Reyer Venezia je bila uspješna u 1. kolu, dobila je kod kuće turski Banvit), a 21. listopada u 4. kolu domaćeg prvenstva igraju kod kuće s Cremonom.

24. travanj 2024 18:44