NBA PREDSEZONA Hezonja opet dvoznamenkast, prva pobjeda Orlanda

Piše i foto: Tonči Vlašić
6. listopada 2017. - 10:06

Orlando Magic je odigrao drugu od ukupno šest utakmica u predsezoni, prvu kod kuće te ostvario prvu pobjedu. Dobio je sa 112:89 Dallas Mavericks. Mario Hezonja je igrao 15 minuta te, kao i u prvoj utakmici u kojoj je Magic poražen u gostima s 92:84 od Grizzliesa (12 koševa za 23 minute), imao je dvoznamenkasti učinak u napadu. Postigao je 11 koševa, imao 1 skok i 1 asistenciju.

Hezonja je pogodio 4 od 10 šuteva iz igre od čega jednu od pet trica, pogodio oba slobodna bacanja. Dok je bio u igri Magic je bio bolji od Mavericksa s 19 razlike, nitko nije imao više. Aaron Gordon je za 20 minuta ostvario 'double double', imao 10 skokova i 17 koševa. Bio je prvi skakač i prvi strijelac Orlanda. Još je samo Nikola Vučević sa 14 koševa bio efikasniji od Hezonje u redovima Magica, koji 48 sati nakon Dallasa igra kod kuće protiv Miami Heata.

Nakon toga, 9. i 10. listopada, Magic je gost: prvo igra u Dallasu, a potom u San Antoniju protiv Spursa. U zadnjoj utakmici predsezone 13. listopada dočekuje Cleveland.

Novu NBA sezonu počinje kod kuće u srijedu, 18. listopada, protiv Miami Heata.

25. travanj 2024 12:53