KošarkaKOŠARKA

NBA Težak poraz Magica

11. travnja 2017. - 11:16

Mario Hezonja je proveo najviše minuta na parketu, 31 minutu, u utakmici Chicago Bulls – Orlando Magic u United centru u Chicagu koja je završila pobjedom domaćina 122:75. Najuvjerljiviji je to uspjeh Bullsa ove sezone – 47 koševa.

Hezonja je u posljednjoj gostujućoj utakmici Magica ove sezone ubacio 7 koševa, imao 1 asistenciju i 2 osvojene lopte. Pogodio je 2 od 9 šuteva iz igre od čega je trice 2 od 6. Realizirao jedno od dva slobodnih bacanja. Nikola Vučević i Evan Fournier su s po 14 koševa bili prvi strijelci Magica u Chicagu, dok je kompletna prva petorka Bullsa imala dvoznamenkasti učinak protiv 13. momčadi Istoka: Robin Lopez 18, Jerian Grant 17, Jimmy Butler 17, Nikola Mirotić 16 te Dwyane Wade 13.

Indiana, Chicago i Miami se bore za dva preostala mjesta u doigravanju na Istoku. Indiana ima 41 pobjedu i 40 poraza, Chicago i Miami po 40 pobjeda i 41 poraz. Sve tri ekipe su u ulozi domaćina u zadnjoj utakmici ligaškog dijela. Indiana dočekuje Atlantu Hawks i s pobjedom je sigurna, u Chicago stiže najslabija momčad Istoka (Brooklyn Nets), a Miami Heat kod kuće igra s Washington Wizardsima

Orlando Magic ima 28 pobjeda i 53 poraza. U zadnjoj utakmici sezone dočekuje 12. travnja Detroit Pistons, koji također neće vidjeti doigravanje.

18. travanj 2024 17:00