EUROLIGA Ništa od doigravanja

17. ožujka 2017. - 23:06

Darussafaka je sa 67:56 dobila kod kuće Barcelonu te je ostala u igri za doigravanje, dok to isto neće vidjeti Ante Tomić i ekipa. Naime, Anadolu Efes, koji je na osmom mjestu, posljednjem koje donosi nastup u doigravanju, ima 14 pobjeda i 12 poraza. Darussafaka je na 13 pobjeda i 13 poraza na deveto  mjestu. Barcelona ima 10 pobjeda i 16 poraza.

Prva četvrtina utakmice u Istanbulu pripala je Barceloni s 13:11, a druga domaćinu čak s 32:9 te je na kraju prvog poluvremena bilo 43:22 za Darussafaku. Barcelona je u trećoj četvrtini smanjila za deset koševa zaostatak, u posljednjoj došla na sedam koševa zaostatka (54:47), ali ne i bliže…

Tomić je u porazu od Darussafake za 27 minuta postigao 8 koševa (šut iz igre 3/9, slobodna bacanja 2/7) uz 9 skokova, 2 asistencije, 2 ukradene lopte i 2 izgubljene te 1 blokada.

U 26. kolu Eurolige Dubrovčanin Sreten Radović je sudio utakmicu Bamberg -  Fenerbahce 78:83.

20. travanj 2024 04:57