EUROLIGA Tuga u Blaugrani

11. veljače 2017. - 09:23

Četvrti uzastopni poraz kod Barcelone u Euroligi, šesti u zadnih sedam utakmica, a ukupno četrnaesti u 22. kola. Osam kola prije kraja španjolski doprvak ima tri pobjede manje od Efesa, koji zauzima osmo, posljednje mjesto koje vodi u doigravanje za prvaka.

U 22. kolu Barcelona je poražena peti put kod kuće, i to od do jučer posljednjeplasiranog Galatasaraya sa 69:62. Vodila je više od tri četvrtine, ali je posljednju četvrtinu izgubila 24:12 te je Galatasaray stigao do prve gostujuće pobjede.

Ante Tomić je protiv Galatasaraya igrao 27 minuta: 6 koševa (šut iz igre 2/8, slobodna bacanja 2/5), 11 skokova, 3 asistencije, 1 osvojena i 2 izgubljene lopte te 1 blokada.

Sreten Radović je bio glavni sudac na utakmici u Istanbulu između Darussafake i Fenerbahčea u kojoj je slavio domaćin sa 72:65.

Poredak: 1. Real Madrid (17/5), 2. -3. CSKA Moskva i Olympiacos (16/6), 4. Fenerbahče (14/8), 5. Panathinaikos (13/9), 6.-7. Crvena zvezda iBaskonia (12/10), 8.-9. Efes i Darussafaka (11/11), 10. Žalgiris (9/11), 11.-13. Bamberg, Barcelona i Maccabi (8/14), 14.16. Galatasaray, Kazan i EA7 Emporio Armani (7/15).

18. travanj 2024 15:02