KošarkaKOŠARKA/NBA

25. PORAZ ORLANDA Utah bolje svira Jazz

15. siječnja 2017. - 10:02

Orlando Magic je izgubio u gostima od Utah Jazza sa 114:107. Večer prije Orlando je iznenadio Trailblazerse u Portlandu, prekinuo niz od četiri poraza (dva kod kuće, dva u Los Angelesu), ali 24 sata poslije 17. pobjede nije uspio ostvariti novu. Peta momčad Zapada je upisala svoju 26. pobjedu (ima 16 poraza), dok je Orlando ostao na 12. mjestu Istoka upisavši 25. poraz. U ponedjeljak, 16. siječnja, Orlando igra u Denveru (gost je Nuggetsa), pa 18. siječnja ide u New Orleans.

U Salt Lake Cityju Orlando je poveo sa 4:0, a nakon što je Utah izjednačio na 14:14, napravio seriju 12:0. Tricom Marija Hezonje imao je pred kraj prve četvrtine najveću prednost – 15 razlike (42:27). Računajući dva koša s kojima su zaključili prvu četvrtinu, Utah je napravio 14:0. Vrlo brzo je i poveo (46:44). Ipak, na poluvremenu je Orlando imao koš viška (65:64), a početkom treće i plus 9 (77:68). Vodio je Orlando sve do pred kraj treće četvrtine na kraju koje je Utah imao koš viška (84:83). Početkom posljednje četvrtine plus pet za Utak (90:85), a 4 minute prije kraja plus pet za Orlando (102:97) nakon čega je domaćin napravio 13:0 i osigurao pobjedu…

Hezonja je igrao 4 minute i 12 sekundi. Postigao je 3 koša (šutirao je jednom i pogodio) te imao 1 izgubljenu loptu. U igru je ušao 40 sekundi prije kraja prve četvrtine, a izašao 8 minuta i 28 sekundi prije kraja druge četvrtine.

20. travanj 2024 06:48