KošarkaKOŠARKA/ŠPANJOLSKA

BARCA POBJEDOM POČELA 2017. GODINU Ne pitajte tko je bio najbolji?

2. siječnja 2017. - 23:02

Barcelona Lassa je u gostima dobila Zaragozu s 86:75 u 15. kolu španjolskog prvenstva. Nakon druge četvrtine, koju su Ante Tomić i ekipa dobili s 32:17, bilo je jasno tko će slaviti. Na kraju treće četvrtine Barcelona Lassa je imala 25 koševa prednosti (75:50).

Tomić je, to više nije novost, bio najkorisniji igrač Barcelone Lassa (valorizacija25). Postigao je 18 koševa te s Petteri Koponenom podijelio naslov prvog strijelca momčadi dok sa 6 skokova nije dijelio naslov prvog skakača momčadi. Plus je imao 2 asistencije. Tomić je pogodio 8 od 9 šuteva iz igre te 2 od 5 slobodnih bacanja. Protiv Zaragoze je igrao 23 minute i 14 sekundi.

U srijedu, 3. siječnja u posljednjoj utakmici 15. kola Baskonia dočekuje Real Madrid, koji vodi s 11 pobjeda i 2 poraza. Barcelona Lassa je druga s 11 pobjeda i 3 poraza. Treće mjesto dijele Valencia i Tenerife s po 10 pobjeda i 4 poraza, Unicaja je peta s 9/5, Gran Canaria šesta s 9/6, Baskonia sedma s 8/5 i utakmicom manje…

25. travanj 2024 15:11