NAPOKON IGRAO Napokon Hezonja

29. prosinca 2016. - 09:23

Mario Hezonja je napokon igrao, i to je na parketu proveo više od jedne, dvije i(i) četiri minute, a što je bio slučaj proteklih nekoliko utakmica. Protiv Charlotte Hornetsa igrao je (čak) 12 minuta, točnije, čitavu posljednju četvrtinu i za to vrijeme postigao 10 koševa, imao 2 skoka, 1 asistenciju, 1 izgubljenu loptu i 1 blokadu. Šut iz igre 4 od 6 od čega 2/4 za tricu. Bio je četvrti strijelac Orlando Magica. Trojica koja su imala bolji učinak (Nikola Vučević 21 koš, Serge Ibaka 20 koševa i Jodie Meeks 11 koševa) provela su u igri daleko više nego 21-godišnji Dubrovčanin.

Posljednju četvrtinu, koju je igrao Hezonja, Orlando Magic je dobio s 10 razlike protiv Charlotte Hornetsa (33:23), međutim, nakon treće četvrtine koja je pripala Hornetsima s 35:13 bilo je jasno kako će Orlando Magic zaključiti 2016. godinu porazom kod kuće, ostati na 15 pobjeda. Ovo mu je 19. poraz. Charlotte, četvrta momčad Istoka, u Orlandu je slavila sa 120:101. Nakon treće četvrtine vodila je s 97:68. Charlotta ima 18 pobjeda i 14 poraza. Na Istoku vodi Cleveland Cavaliers, akualni prvak s 23 pobjede i 7 poraza, drugi je Toronto s 22 pobjede i 9 poraza... Na Zapadu prvi je Golden State s 28 pobjeda i 5 poraza, San Antonio je drugi s 26 pobjeda i 6 poraza...

Orlando Magic na 12. mjestu Istoka ima 15 pobjeda koliko i osmi Milwaukee, deveta Indiana, deseti Washington i jedanaesti Detroit. Samo pobjedu manje od petog New Yorka, koji ima četiri poraza manje od Orlanda, koji iduću utakmicu igra 1. siječnja 2017. kada je gost Indiane, a dan poslije, 2. siječnja, ide u goste New Yorku. Potom 4. siječnja dočekuje Atlantu, a 6. siječnja Houston. Atalanta ima 16 pobjeda i 16 poraza te se nalazi na šestom mjestu Istoka dok je Houston je treća momčad Zapada s 24 pobjede i 9 poraza.

25. travanj 2024 12:26