KošarkaKOŠARKA/A-1 HL (Ž)

Do sredine treće je bilo baš dobro

13. studenog 2016. - 22:59

Trešnjevka 2009. je dobila Ragusu s 57:49 (16:14, 11:16, 14:7, 16:12), ostvarila šestu pobjedu u sedmom nastupu, a Ragusa je upisala treći poraz nakon tri startne pobjede.

Ragusa je otvorila utakmicu vodstvom 8:0, sredinom druge četvrtine ekipa trenera Zdravka Kitina je vodila s 9 razlike (25:16). Na poluvremenu je imala plus 3 (30:27), a početkom treće 35:27 i 37:31 nakon čega je domaćin napravio 12:0 te preokrenuo rezultat..

Romana Stojanović (na slici) u Zagrebu je ostvarila 'double double'. Postigla je 14 koševa uz slab šut iz igre (3/18 od čega 1/4 za tricu, slobodna bacanja 7/8), imala 16 skokova, 3 asistencije. 8 izgubljenih i 2 osvojene lopte. Dvoznamenkasti učinak u napadu imala je i Ina Marin (10 koševa), Petra Stanković je postigla 9 koševa (6 skokova), Katarina Popović 8 koševa (5 skokova i 5 asistencija), Marta Esrlan 4 koša, Katarina Zarač 3 koša te Marija Pocrnjić 1 koš. Još su igrale Ana Haklička i Anela Matić.

20. travanj 2024 13:10