KošarkaKOŠARKA/ITALIJA

Nakon minus 17 se približili, a onda...

17. listopada 2016. - 10:44

Umana Reyer Venezia za koju igra Hrvoje Perić doživjela je u 3. kolu prvi poraz u novoj sezoni i to je izgubila kod kuće od Energia Trentino sa 76:59. Perić je za 18 minuta postigao 6 koševa (šut za dva 2/5, slobodna bacanja 2/4), imao 4 skoka i 1 asistenciju.

Gosti su poveli sa 6:0, dobili prvu četvrtinu s 22:7, imali plus 17 na početku druge četvrtine (24:7), na poluvremenu vodili s 35:28. U trećoj četvrtini Umana Reyer Venezia je stigla na koš zaostatka (46:47). Potom 8:0 Energie Trentino, koja je uoči zadnje četvrtine imala šest koševa prednosti (55:49). U zadnjoj četvrtini domaćin je stigao opet na samo koš zaostatka (54:55). Zatim 4:0 gostiju, pa trica Umana Reyer Venezie (55:57) nakon koje su gosti napravili 15:0 za novih plus 17 (74:57)…

Prvak, EA7 Emporio Armani, vodi s 3/0, Umana Reyer Venezia je na diobi drugog mjesta u društvu s još pet ekipa s učinkom od dvije pobjede i jedan poraz… Među tih šest ekipa s 2/1 je i Reggio Emilia, koja je domaćin Periću i ekipi u 4. kolu.

24. travanj 2024 17:59