Hajdukuigravanje

Hajdukovci odigrali još jedan međusobni dvoboj: ‘crveno-plavi‘ u drugom poluvremenu napunili mrežu ‘bijelih‘

Piše PSD
29. svibnja 2020. - 21:28

Nogometaši Hajduka odigrali su u petak popodne drugu međusobnu trening utakmicu u sklopu završnih priprema za ponovni početak sezone. Trener Igor Tudor i ovaj put podijelio je igrače u momčadi s bijelim i crveno-plavim dresovima, a odigrana su dva poluvremena po 45 minuta. Nakon odigranih 90 minuta Crveno-plavi slavili su s uvjerljivih 5:0.

Prvu veliku priliku vidjeli smo u 5. minuti utakmice kada je Bassel Jradi proigrao Marija Čuića na lijevu stranu, a mladi veznjak Bijelih nije uspio sa sedam metara iskosa svladati Josipa Posaveca koji mu je odlično zatvorio kut. Odmah u sljedećem napadu na suprotnoj strani uzvratili su Crveno-plavi, Jakov Blagaić je poslao sjajan ubačaj za Miju Caktaša koji je bio usamljen na 10 metara, međutim lopta mu je malo prešla preko noge zbog...

19. travanj 2024 18:25