Domaći nogometdrugi trofej

Olmissum se Uspinjačom popeo na vrh: Omišani u svojoj dvorani uzeli i Superkup, te najavili novu futsal sezonu

25. rujna 2020. - 22:03

Omiš ponovno slavi, Olmissum je nakon prvenstva Hrvatske osvojio i Superkup pobijedivši na svom Ribnjaku Uspinjaču 2:1! Revanširao se tako Zagrepčanima za bolan poraz u finalu Kupa (5:1) prošlog prosinca. Šteta što navijači nisu mogli biti prisutni u dvorani da zajedno profeštaju s trenerom Dujom Maretićem i njegovim igračima...

Nakon 18 minuta „kamilice” u kojoj nije bilo ni jedne prave šanse, Olmissum je poveo u pretposljednjoj minuti prvog dijela pogotkom friškog reprezentativca Kusture koji je iz blizine atraktivnim poluškaricama jedan odbijanac pospremio u mrežu. U drugom dijelu Olmissum je bez problema odolijevao naletima Uspinjače, da bi se u 37. minuti ipak dogodio trenutak nepažnje koji je Pajalić iskoristio za izjednačenje. No prvak je uzvratio šampionski. Niti punu...

19. travanj 2024 08:16