Domaći nogometsplit - hrvace 3:4

Golijada u Parku mladeži: Plavša ‘crvene‘ ‘zavio u crno’

25. listopada 2020. - 08:42

Splićani se nisu uspjeli othrvati kontrama Hrvaca, koji su s četiri pogotka u mreži potopili domaćina. Skupo su koštale pogreške domaće obrane, a još više promašaji u napadima, posebice pred kraj utakmice.

Gosti su nakon 16. minute imali vodstvo od 2:0, dok se prvi ozbiljniji pokušaj Splita vidio u 32. minuti. Posjed lopte isplatio se sedam minuta kasnije kada Primorac zabija za 1:2, međutim, Štimac je ubrzo ponovo zatresao domaću mrežu.

Splićani su potpuno preuzeli igru drugo poluvrijeme, pogotovo kad je Repić u 47. smanjio na 3:2. Pokušaji ‘crvenih’ isplatili su se u 81. minuti: Kapetanović je škaricama asistirao Duvnjaku za 3:3. Isti je igrač malo kasnije promašio praznu branku, imali su i gredu, a onda ih je šokirao Plavša. Joker s klupe ostao je sam na drugoj vratnici ...

24. travanj 2024 07:45