Domaći nogometprvenstveni dvoboj

Andrijašević Rijeku odveo do pobjede u Puli: bila je to zanimljiva utakmica s mnoštvo prilika na obje strane

27. siječnja 2021. - 17:56

U odgođenoj utakmici 12. kola Prve HNL Rijeka je na stadionu Aldo Drosina pobijedila Istru 1961 sa 2-1.

Bila je to zanimljiva utakmica s mnoštvo prilika na obje strane, a na koncu je slavila Rijeka koja je od 82. minute igrala s igračem manje.

Gosti su poveli u 29. minuti pogotkom Franka Andrijaševića. Lončar je izveo korner, Smolčić prebacio na drugu vratnicu, gdje se nalazio Capan koji je povratnom loptom uposlio Andrijaševića za vodstvo Rijeke.

Puljani su deset minuta kasnije uspjeli izjednačiti. Hujber je ubacio, a Josip Špoljarić na petercu mirno primio loptu i svladao Nevistića.

Na otvaranju drugog dijela Rijeka je prva zaprijetila, no Štefulj nije uspio zabiti. Uzvratio je domaćin koji je imao dvije sjajne prilike. Prvo je Ivančić pucao preko gola, a potom Špolj...

18. travanj 2024 10:46