OstaloPRVA HRVATSKA LIGA ODBOJKAŠICA

NOVA GRADIŠKA, NOVA POBJEDA Naljutile se odbojkašice Dubrovnika nakon što su izgubile prvi set!

17. studenog 2019. - 19:43
Nova pobjeda odbojkašica Dubrovnika, druga u gostima, treća u nizu, a četvrta ukupno ove sezone i svaka je vrijedna maksimalna tri boda. Samo su protiv dva vodeća sastava lige, Dinama i HAOK Mladost, ostale praznih ruku, dok su u nakon svake od pet preostalih utakmica bile bogatije bodovima te su, naravno, u gornjem domu prvenstvene tablice, a uoči početka sezone bilo je straha - kako ćemo i što ćemo u povratničkoj sezoni u Prvoj hrvatskoj ligi?

Novu, četvrtu pobjedu izborile su kod Nove Gradiške, i to nakon što su izgubile prvi set u produžetku s 30:28, ali nakon toga dominirale u iduća tri seta. Drugi set su dobile s 25:13, treći s 25:17, a četvrti s 25:20. Uzele tako sva tri boda u Novoj Gradišci gdje je utakmica trajala 93 minute.

Pobjedu u 7. kolu Dubrovnik je izborio u sastavu: Anđela Čuljak, Ivana Ivaniš, Nina Jakić, Mara Šilje, Petra Ramić, Karla Burđelez, Ivana Marinović, Petra Putica, Nora Đurić, Doris Buzolić, Hana Dilberović, Josipa Ćorak, Gabriela Stipanović i Ema Šušić.

Ekipu Mirjane Vreće i Marine Radić 24 sata poslije uspjeha u Novoj Gradišci čeka nova obveza. U ponedjeljak, 18. studenog, gost je Don Bosca, ekipe koja ima isti učinak. Ostale utakmice 8. kola igraju se u srijedu, 20. studenog. Iduće nedjelje, 24. studenog, Dubrovnik u 9. kolu dočekuje u Gospinom polju trenutno trećeplasirani Zadar.
Pogledajte tablicu!
Poredak: 1. Dinamo 19 bodova (7/0), 2. HAOK Mladost 19 bodova (6/1), 3. Zadar 15 bodova (5/2), 4. Dubrovnik 13 bodova (4 pobjede/3 poraza), 5. Don Bosco 13 bodova (4/3), 6. Nova Gradiška 10 bodova (3/4), 7. Veli Vrh 6 bodova (2/5), 8. Karlovac 5 bodova (2/5), 9. Drenova 5 bodova (2/5), 10. Kostrena bez boda (0/7).

24. travanj 2024 12:15