OstaloPRVA HRVATSKA MALONOGOMETNA LIGA

SLIKOVNICA IZ OMIŠA, SQUARE BEZ ŠESTORICE PRIMIO PETICU 'Crveno plavi' se loše proveli u Ribnjaku

3. studenog 2019. - 00:09
Olmissum je sa čak 5:0 u svojoj dvorani u Omišu, u Ribnjaku, nadigrao oslabljeni Square u 4. kolu Prve hrvatske malonogometne lige. Dubrovački 'crveno plavi' su u prva tri kola ostvarili dvije pobjede (Futsal Dinamo u Zagrebu sa 4:3 te 6:5 protiv Crnice kod kuće)  i jedan remi (Uspinjača Gimka u gostima 3:3), a u prvoj utakmici nakon stanke, koja je bila zbog nastupa reprezentacije u prvom krugu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo, doživio je prvi poraz igrajući bez Mara Đuraša, Mirka Hrkaća, Adrijana Micevskog, Stjepana Reza, Damjana Šulića te Ante Daničića.

Svih pet pogodaka domaćin je postigao u nastavku utakmice (Mijo Mišerda u 22., Valerije Jurić u 26. i 36., Nikola Pavić u 35., te Matej Horvat u 36. minuti).

U 5. kolu, u nedjelju, 10. studenog, Square u Gospinom polju od 18 sati igra protiv Splita, koji je u 4. kolu stigao do prvog boda. Odigrao je kod kuće s Uspinjača Gimkom 2:2. Vodio je s 2:0. Split je u prva tri kola poražen u Zagrebu od Alumnusa s 3:2, kod kuće od Vrgorca s 5:3 te od Universitasa s 3:2.
4. KOLO
Rezultati 4. kola, subota, 2. studenog, Zagreb: Alumnus – Vrgorac 8:5, Zagreb: Futsal Dinamo – Crnica 4:0, Split: Split – Uspinjača Gimka 2:2, Omiš: Olmissum – Square 5:0, nedjelja, 3. studenog, Makarska: Novo vrijeme Apfel – AFC Universitas.

Poredak: 1. Novo vrijeme Apfel (utakmica manje) 9 bodova (16:7), 2. Olmissum 9 bodova (11:4), 3. Alumnus 7 bodova (15:14), 4. Square 7 bodova (13:16), 5. AFC Universitas (utakmica manje) 6 bodova (6:5), 6. Crnica 6 bodova (12:14), 7. Futsal Dinamo 4 boda (12:12), 8. Vrgorac 3 boda (16:21), 9. Uspinjača Gimka 2 boda (8:12), 10. Split 1 bod (9:13).

24. travanj 2024 22:57