DRUGA HL - JUG Ombla zaustavljena u Šibeniku

22. listopada 2019. - 00:25
Povela je Ombla u 6. minuti pogotkom Antuna Bačića, ali nakon toga nije uspjela zaustaviti domaćina. Šibenik 1983. je u 30. minuti vodio sa 4:1. U samoj završnici, u 38. minuti, Ivo Vlahušić je postigao drugi pogodak za Omblu. U posljednjoj minuti prvo pogodak domaćina, a potom je treći put Ombla zatresla mrežu Šibenika 1983. (Borna Tikvica).

Ombla je svoju prvu sezonu u drugom razredu - južnoj skupini Druge hrvatske lige - otvorila s dvije pobjede. Prvo je u Splitu slavila sa 4:1 protiv Bačvica, a potom u Mokošici, gdje je domaćin, s 1:0 protiv Jezera. Nakon trećeg kola dijeli treće mjesto s Torcidom i Jezerima s po 6 bodova. Vode Trogir i Murter s po 7 bodova, Šibenik 1983. i Heroji 2007. su na diobi šestog mjesta s po četiri boda... U 4. kolu Ombla je gost Murtera.

Protiv Šibenika 1983. u Šibeniku Ombla je igrala u sastavu: Matija Zore, Antonio Drašković, Ivo Vlahušić, Dominik Gustin, Borna Tikvica, Marko Ilić, Antonio Noković, Antun Bačić, Frano Vlahušić, Domagoj Ljubišić, Ante Franković i Andro Drašković.
18. travanj 2024 08:18