Westfalen će 24 sata nakon što je s uspjehom prošao prvu prepreku u završnici turnira, opet na teren. Čeka ga osmina finala protiv Teća uniteda. Brkati slonovi će imati 24 sata više za pripremu utakmice protiv Centrala interijera.
Prva četiri četvrtfinalista doznat ćemo ovog petka, 19. srpnja, a preostala četiri u subotu, 20. srpnja. Oba dana prva utakmica se na igralištu Osnovne škole Ivana Gundulića u Gružu igra s početkom u 20 sati.
ZADNJI DAN ŠESNAESTINE FINALA
Bojinoga – Westfalen 2:4
Strijelci: 1:0 Toni Žile; 1:1 Tomi Duždević; 2:1 Luka Žile; 2:2 Ivo Đović; 2:3 Ivo Đović; 2:4 Dorian Mehić
BOJINOGA: Luka Žile, Ante Franković, Mihael Mihočević, Kristian Lekaj, Toni Žile, Hrvoje Franković, Viktor Lekaj, Marino Bartulović, Kenan Česić.
WESTFALEN: Ivo Đović, Mateo Katičić, Dorian Mehić, Tomi Duždević, Leo Bogdanović, Krešimir Ćorak, Dado Butigan, Luka Franić, Arijan Džanković, Damjan Šulić.
Brkati slonovi - Šulemu na zarubu 1:0
Strijelac: 1:0 Andro Drašković
BRKATI SLONOVI: Antun Bačić, Vlado Đurović, Antonio Pjević, Tomislav Kopanica, Oliver Milošević, Dario Marinović, Mihael Đuraš, Matej Gaće, Rade Ljubišić, Andro Drašković.
ŠULEMU NA ZARUBU: Marko Bilobrk, Ivan Romić, Daniel Romić, Damir Begušić, Maroje Kaznačić, Dubravko Muhoberac, Frano Kukuruzović, Frane Čirak, Josip Jović, Josip Čagalj.
ŠESNAESTINA FINALA
Nedjelja, 14. srpnja: Plutajuća mina - Trgovina Kuneji 2:6, Babin Kuk – Čokolino 1:1 / penali 4:3, Konoba Maestral Ston - Stipu ga nime 1:1 / penali 2:1, Priroda i društvo - Stanica Gruž 1:2.
Ponedjeljak, 15. srpnja: Rekreativci - Pipl mast trast as 2:1, Caffe bar Puls - Veliki s toplim 3:0 (BB)
Utorak, 16. srpnja: Centrala interijeri - Šipčine 3:1, Acuna - HC 2:1, Celtic bar Belfast - Mane Hastra 2:0, Moj Grad - Fast food Riva Slano 0:7.
Srijeda, 17. srpnja: Atalanta Bergamo - Pizzeria Trica (Po litre pive) 2:1, Caffe bar Antika - Teća united 1:5, Hajduk Mokošica - Tutto bene 3:0, Medvjedići dobrog srca - Totalni promašaj 3:3 / penali 3:5
Četvrtak, 18. srpnja: Bojinoga - Westfalen 2:4, Brkati slonovi - Šulemu na zarubu 1:0.
Nedjelja, 14. srpnja: Plutajuća mina - Trgovina Kuneji 2:6, Babin Kuk – Čokolino 1:1 / penali 4:3, Konoba Maestral Ston - Stipu ga nime 1:1 / penali 2:1, Priroda i društvo - Stanica Gruž 1:2.
Ponedjeljak, 15. srpnja: Rekreativci - Pipl mast trast as 2:1, Caffe bar Puls - Veliki s toplim 3:0 (BB)
Utorak, 16. srpnja: Centrala interijeri - Šipčine 3:1, Acuna - HC 2:1, Celtic bar Belfast - Mane Hastra 2:0, Moj Grad - Fast food Riva Slano 0:7.
Srijeda, 17. srpnja: Atalanta Bergamo - Pizzeria Trica (Po litre pive) 2:1, Caffe bar Antika - Teća united 1:5, Hajduk Mokošica - Tutto bene 3:0, Medvjedići dobrog srca - Totalni promašaj 3:3 / penali 3:5
Četvrtak, 18. srpnja: Bojinoga - Westfalen 2:4, Brkati slonovi - Šulemu na zarubu 1:0.
OSMINA FINALA
Petak, 19. srpnja, 20 sati: Caffe bar Puls - Rekreativci, 21 sat: Acuna - Atalanta Bergamo, 22 sata: Westfalen - Teća united, 23 sata: Konoba Maestral Ston - Hajduk Mokošica
Subota, 20. srpnja, 20 sati: Babin Kuk - Totalni promašaj, 21 sat: Trgovina Kuneji - Celtic bar Belfast, 22 sata: Brkati slonovi - Centrala interijeri, 23 sata: Stanica Gruž - Fast food Riva Slano
Organizator je objavio kako će se u ponedjeljak, 22. srpnja, igrati utakmice četvrtfinala, i to u 20 sati: Trgovina Kuneji / Celtic bar Belfast - Babin Kuk / Totalni promašaj, u 21 sat: Stanica Gruž / Fast food Riva Slano - Brkati slonovi / Centrala interijeri, u 22 sata: Acuna / Atalanta Bergamo - Konoba Maestral Ston / Hajduk Mokošica te u 23 sata: Caffe bar Puls / Rekreativci - Westfalen / Teća united.
Turnir završava u četvrtak, 25. srpnja.
Petak, 19. srpnja, 20 sati: Caffe bar Puls - Rekreativci, 21 sat: Acuna - Atalanta Bergamo, 22 sata: Westfalen - Teća united, 23 sata: Konoba Maestral Ston - Hajduk Mokošica
Subota, 20. srpnja, 20 sati: Babin Kuk - Totalni promašaj, 21 sat: Trgovina Kuneji - Celtic bar Belfast, 22 sata: Brkati slonovi - Centrala interijeri, 23 sata: Stanica Gruž - Fast food Riva Slano
Organizator je objavio kako će se u ponedjeljak, 22. srpnja, igrati utakmice četvrtfinala, i to u 20 sati: Trgovina Kuneji / Celtic bar Belfast - Babin Kuk / Totalni promašaj, u 21 sat: Stanica Gruž / Fast food Riva Slano - Brkati slonovi / Centrala interijeri, u 22 sata: Acuna / Atalanta Bergamo - Konoba Maestral Ston / Hajduk Mokošica te u 23 sata: Caffe bar Puls / Rekreativci - Westfalen / Teća united.
Turnir završava u četvrtak, 25. srpnja.