OstaloTRADICIONALNI NOGOMETNI TURNIR NA MALE BARE NA IGRALIŠTU OSNOVNE ŠKOLE IVANA GUNDULIĆA

TOTALNI PROMAŠAJ MEDVJEDIĆA DOBROG SRCA Pizzeria Trica i Caffe bar Antika uspjele što nitko nije, ali...

18. srpnja 2019. - 11:53
Brkati slonovi su uložili prigovor. U konačnoj tablici njihove 'E' skupine pisalo je kako im je pogodak razlika 7:1, a kako oni taj jedan pogodak nisu primili, skočili su 'k'o opareni' te su se pregledavali opet zapisnici njihovih utakmica. Da, potkrala se greška. Nisu primili niti jedan pogodak te tako nisu dvije, već tri momčadi zaključile nastup u skupini bez primljenog pogotka, a nakon četvrte večeri šesnaestine finala, Brkati slonovi su jedina preostala momčad koja nije primila pogodak s tim da oni tek imaju igrati utakmicu za prolaz među 16 najboljih.

Naime, Teća united i Atalanta Bergamo, dvije preostale momčadi bez primljenog pogotka u skupini, nisu uspjele sačuvati svoju mrežu netaknutom i u šesnaestini finala, ali su najvažnije ostvarili. Plasirali su se u osmini finala. Teća united je primila pogodak od Caffe bara Antika, a Atalanta Bergamo od Pizzeria Trica (Pola litre pive), i to su obje momčadi vadile po prvi put loptu iz svog gola na turniru nakon što su u prvom krugu nokaut faze povele s 2:0. Atalanta Bergamo je izdržala duže - prvi i jedini pogodak na turniru je primila 10 minuta i 22 sekunde prije kraja utakmice, a Teća United je prvi i jedini pogodak na turniru primila 14 minuta i 8 sekundi prije kraja utakmice.

Pizzeria Trica (Pola litre pive) je sve do kraja utakmice živjela u nadi da može izjednačiti, nije uspjela, zadnju priliku za 2:2 je propustila 19 sekundi prije kraja utakmice. U drugoj utakmici večeri Teća united je minutu poslije primljenog pogotka postigla i treći pogodak, a kad je 12 minuta i 27 sekundi prije kraja Duje Ribičić dobio drugi žuti karton, potonule su sve nade Caffe bara Antika. Naime, Caffe bar Antika je turnir igrala sa četvoricom, nije imala zamjenu te je i nakon isteka kazne od dvije minute bila s igračem manje. I prije nego je iscurilo preostalo vrijeme utakmice, Teća united je postigla još dva pogotka, igrači su pružili ruku jedni drugima. Caffe bar Antika je čestitala na pobjedi i prolazu dalje Teći united, koja je dobila veliki pljesak gledatelja za akciju s kojom je došla do vodstva 2:0. Tada je prvo Martin Oreč okrenuo svog čuvara, a potom i Matej Perović svog, nakon čega je isti zakucao loptu u mrežu.

Osim Atalante Bergamo i Teće united slavili su prolaz dalje Hajduk Mokošica i Totalni promašaj. Hajduk Mokošica je izbacio Tutto bene s 3:0, nakon prvih 20 minuta vodio je s 2:0, a Totalni promašaj je pogodio dva od tri penala protiv Medvjedića dobrog srca, koji su u 40 minuta igre dva puta vodili (1:0 i 2:1 - rezultat prvog poluvremena), a jednom stizali i stigli zaostatak (2:3 - Josip Nebergoj je za 3:3 pogodio sedam minute prije kraja).

Inače, Caffe bar Antika i Medvjedići dobrog srca su bili pobjednici skupina, kao i Atalanta Bergamo i Hajduk Mokošica. Teća united je u skupini bila druga, kao i Tutto bene, a Pizzeria Trica (Pola litre pive) i Totalni promašaj su prolaz u završnicu izborili mjestom među osam najboljih trećeplasiranih sastava ukupno dvanaest skupina koliko ih je bilo na turniru (ukupno 63 momčadi)...

ČETVRTI DAN ŠESNAESTINE FINALA
Atalanta Bergamo - Pizzeria Trica (Po litre pive) 2:1
Strijelci:
1:0 Ivan Gavrilica; 2:0 Antonio Noković; 2:1 Miljenko Meštrović
ATALANTA BERGAMO: Ivan Gavrilica, Filip Kurbelašvili, Frano Vlahušić, Ivan Memunić, Ivo Kriste, Marko Kuraja, Hrvoje Bogdanović, Ivan Pranjić, Ivan Ljubišić, Antonio Noković
PIZZERIA TRICA (PO LITRE PIVE): Miljenko Meštrović,Tomislav Puljiz, Domagoj Prkut, Leo Pušić, Lukša Noković, Robert Bender, Nikša Prkut, Mateo Delić, Marko Grgurević

Caffe bar Antika - Teća united 1:5
Strijelci:
0:1 Martin Oreč; 0:2 Matej Perović; 1:2 Luka Ivanović; 1:3 Matej Perović; 1:4 Mateo Brbora; 1:5 Mihael Ivaniš
Crveni karton: Duje Ribičić (Caffe bar Antika)
CAFFE BAR ANTIKA: Luka Ivanović, Duje Ribičić, Ivan Jelić, Baldo Cicijelj, Tvrtko Pajalić, Miro Erceg, Toma Radalj, Ante Erceg
TEĆA UNITED: Josip Tomičić, Matej Perović, Dominik Gustin, Mateo Brbora, Mihael Ivaniš, Petar Šanje, Ante Oreč, Marko Knežević, Ivo Šuperak, Martin Oreč

Hajduk Mokošica - Tutto bene 3:0
Strijelci:
1:0 Tin Vidak; 2:0 Nikola Kristić; 3:0 Matej Vidak
HAJDUK MOKOŠICA: Tin Vidak, Matej Vidak, Haris Samardžić, Meris Dilberović, Ante Rabađija, Nikola Kristić, Bruno Grčić, Joško Haklička, Domagoj Ljubišić, Antonio Bačić
TUTTO BENE: Ivo Vlahušić, Matej Nađ, Josip Kapetanić, Pero Ševo, Maro Kalauz, Mateo Čanić, Igor Jažić, Marin Sesar, Niko Vlahušić

Medvjedići dobrog srca - Totalni promašaj 3:3 / penali 3:5
Strijelci:
1:0 Pero Vuličević; 1:1 Jasmin Salihović; 2:1 Pero Vuličević; 2:2 Pero Muhoberac; 2:3 Pero Muhoberac; 3:3 Josip Nebergoj
MEDVJEDIĆI DOBROG SRCA: Kaim Džanković, Haron Džanković, Josip Nebergoj, Lovro Miletić, Pero Vuličević, Ivano Daković, Ivan Vuknić, Antonio Konsuo, Mate Marević
TOTALNI PROMAŠAJ: Milan Mikulić, Pero Muhoberac, Jasmin Salihović, Jure Lovrić, Ante Aerlić, Davorin Krešić, Jure Tolić, Bernard Perutina, Jerko Konjevod
ŠESNAESTINA FINALA
Nedjelja, 14. srpnja: Plutajuća mina - Trgovina Kuneji 2:6, Babin Kuk – Čokolino 1:1 / penali 4:3, Konoba Maestral Ston - Stipu ga nime 1:1 / penali 2:1, Priroda i društvo - Stanica Gruž 1:2.

Ponedjeljak, 15. srpnja: Rekreativci - Pipl mast trast as 2:1, Caffe bar Puls - Veliki s toplim 3:0 (BB)

Utorak, 16. srpnja: Centrala interijeri - Šipčine 3:1, Acuna - HC 2:1, Celtic bar Belfast - Mane Hastra 2:0, Moj Grad - Fast food Riva Slano 0:7.

Srijeda, 17. srpnja: Atalanta Bergamo - Pizzeria Trica (Po litre pive) 2:1, Caffe bar Antika - Teća united 1:5, Hajduk Mokošica - Tutto bene 3:0, Medvjedići dobrog srca - Totalni promašaj 3:3 / penali 3:5

Četvrtak, 18. srpnja, 22 sata: Bojinoga - Westfalen, 23 sata: Brkati slonovi - Šulemu na zarubu.

OSMINA FINALA
Petak, 19. srpnja, 20 sati: Caffe bar Puls - Rekreativci, 21 sat: Acuna - Atalanta Bergamo, 22 sata: Bojinoga / Westfalen - Teća united, 23 sata: Konoba Maestral Ston - Hajduk Mokošica

Subota, 20. srpnja, 20 sati: Babin Kuk - Totalni promašaj, 21 sat: Trgovina Kuneji - Celtic bar Belfast, 22 sata: Brkati slonovi / Šulemu na zarubu - Centrala interijeri, 23 sata: Stanica Gruž - Fast food Riva Slano

25. travanj 2024 07:00