Preostala dva pobjednika trećeg dana šesnaestine finala čekaju da se odigraju preostale utakmice prvog kruga završnice turnira. Centrala interijeri čeka kako će finut utakmica Brkati slonovi - Šulemu na zarubu, a Acuna će protivnika doznati nakon što se odigra utakmica Atalanta Bergamo - Pizzeria Trica (Po litre pive).
Ivan Cetinić (na slici) prvo je kao igrač izborio s Acunom prolaz u osminu finala, a nakon toga kao izbornik s Celtic barom Belfast.
TREĆI DAN ŠESNAESTINE FINALA
Centrala interijeri – Šipčine 3:1
Strijelci: 1:0 Denis Hasanović; 1:1 Luka Matić; 2:1 Hasan Kacić; 3:1 Hasan Kacić
CENTRALA INTERIJERI: John Daničić, Ante Daničić. Joško Atijas, Vlaho Grbešić, Tomislav Marinović, Hasan Kacić, Jasmin Hasanović, Emir Spahić, Denis Hasanović
ŠIPČINE: Antonio Smrdelj, Maroje Simoni, Mario Marinović, Luka Matić, Matej Njirić, Jozo Pavlović, Baldo Puljizević
Acuna – HC 2:1
Strijelci: 1:0 Joško Vuličević; 2:0 Mario Curić; 2:1 Ivan Hrsitć
ACUNA: Matko Katičić, Mario Curić, Joško Vuličević, Maroje Brbora, Ivan Cetinić, Kruno Lujak, Antonio Svetac, Saša Zvizdić, Hrvoje Cvjetković, Marko Bilinovac
HC: Vlaho Skaramuca, Đivo Skaramuca, Mato Vukić, Dominik Musladin, Luka Palameta, Pavo Ljepopio, Ivan Hrsitć, Bruno Tadić, Pavo Čučka, Domagoj Matić
Celtic bar Belfast - Mane Hastra 2:0
Strijelci: 1:0 Mario Džamonja; 2:0 Željan Bagović
CELTIC BAR BELFAST: Željan Bagović, Ivan Rezo, Mario Džamonja, Nermin Elezović, Nikola Crnčević, Dario Rončević, Marko Mostahinić, Alžan Bajramović
MANE HASTRA: Antun Žustra, Mato Bajurin, Dubravko Margaretić, Boris Bukvić, Mario Špero, Tomo Sjekavica, Hrvoje Puh, Ivica Miloslavić, Tonči Orepić, Goran Vučur
Moj Grad - Fast food Riva Slano 0:7
Strijelci: 0:1 autogol; 0:2 Ivan Lazibat; 0:3 Mateo Kljunak; 0:4 Petar Lončar; 0:5 Petar Lončar; 0:6 autogol; 0:7 Ivan Lazibat
MOJ GRAD: Elin Đapo, Denis Pavela, Denis Sarić, Hrvoje Čikor, Maro Kulaš, Damir Žustra, Velimir Kajba, Denis Dilberović, Ivan Kristić, Goran Smolčić
FAST FOOD RIVA SLANO: Josip Milić, Ivan Lazibat, Tomo Storelli, Petar Lončar, Mateo Kljunak, Milenko Raič, Mato Miličević, Ante Vukasović
ŠESNAESTINA FINALA
Nedjelja, 14. srpnja: Plutajuća mina - Trgovina Kuneji 2:6, Babin Kuk – Čokolino 1:1 / penali 4:3, Konoba Maestral Ston - Stipu ga nime 1:1 / penali 2:1, Priroda i društvo - Stanica Gruž 1:2.
Ponedjeljak, 15. srpnja: Rekreativci - Pipl mast trast as 2:1, Caffe bar Puls - Veliki s toplim 3:0 (BB)
Utorak, 16. srpnja: Centrala interijeri - Šipčine 3:1, Acuna - HC 2:1, Celtic bar Belfast - Mane Hastra 2:0, Moj Grad - Fast food Riva Slano 0:7.
Srijeda, 17. srpnja, 20 sati: Atalanta Bergamo - Pizzeria Trica (Po litre pive), 21 sat: Caffe bar Antika - Teća united, 22 sata: Hajduk Mokošica - Tutto bene, 23 sata: Medvjedići dobrog srca - Totalni promašaj,
Četvrtak, 18. srpnja, 22 sata: Bojinoga - Westfalen, 23 sata: Brkati slonovi - Šulemu na zarubu.
Nedjelja, 14. srpnja: Plutajuća mina - Trgovina Kuneji 2:6, Babin Kuk – Čokolino 1:1 / penali 4:3, Konoba Maestral Ston - Stipu ga nime 1:1 / penali 2:1, Priroda i društvo - Stanica Gruž 1:2.
Ponedjeljak, 15. srpnja: Rekreativci - Pipl mast trast as 2:1, Caffe bar Puls - Veliki s toplim 3:0 (BB)
Utorak, 16. srpnja: Centrala interijeri - Šipčine 3:1, Acuna - HC 2:1, Celtic bar Belfast - Mane Hastra 2:0, Moj Grad - Fast food Riva Slano 0:7.
Srijeda, 17. srpnja, 20 sati: Atalanta Bergamo - Pizzeria Trica (Po litre pive), 21 sat: Caffe bar Antika - Teća united, 22 sata: Hajduk Mokošica - Tutto bene, 23 sata: Medvjedići dobrog srca - Totalni promašaj,
Četvrtak, 18. srpnja, 22 sata: Bojinoga - Westfalen, 23 sata: Brkati slonovi - Šulemu na zarubu.
OSMINA FINALA
Petak, 19. srpnja, 20 sati: Caffe bar Puls - Rekreativci, 21 sat: Acuna - Atalanta Bergamo / Pizzeria Trica (Po litre pive), 22 sata: Bojinoga / Westfalen - Caffe bar Antika / Teća united, 23 sata: Konoba Maestral Ston - Hajduk Mokošica / Tutto bene
Subota, 20. srpnja, 20 sati: Babin Kuk - Medvjedići dobrog srca / Totalni promašaj, 21 sat: Trgovina Kuneji - Celtic bar Belfast, 22 sata: Brkati slonovi / Šulemu na zarubu - Centrala interijeri, 23 sata: Stanica Gruž - Fast food Riva Slano
Petak, 19. srpnja, 20 sati: Caffe bar Puls - Rekreativci, 21 sat: Acuna - Atalanta Bergamo / Pizzeria Trica (Po litre pive), 22 sata: Bojinoga / Westfalen - Caffe bar Antika / Teća united, 23 sata: Konoba Maestral Ston - Hajduk Mokošica / Tutto bene
Subota, 20. srpnja, 20 sati: Babin Kuk - Medvjedići dobrog srca / Totalni promašaj, 21 sat: Trgovina Kuneji - Celtic bar Belfast, 22 sata: Brkati slonovi / Šulemu na zarubu - Centrala interijeri, 23 sata: Stanica Gruž - Fast food Riva Slano