OstaloBOĆANJE

KUP HRVATSKE Komolac nije opet uspio prirediti senzaciju te savladati Zrinjevac

29. lipnja 2019. - 19:37
Komolac je u polufinalu predao 'krunu' pobjednika Kupa Hrvatske. Pobjednik Kupa Dubrovačko-neretvanske županije nije uspio napraviti još jednu senzaciju, ponovno dobiti Zrinjevac, a što je uspio prošle godine u finalu kad je na terenima Pod Rašicom slavio sa čak 9:0 i ostvario povijesni uspjeh postavši prvi klub iz Dubrovačko-neretvanske županije koji je osvojio naslov pobjednika Kupa Hrvatske. Ovaj put je Zrinjevac, najtrofejniji hrvatski klub, prepun reprezentativaca - osvajača medalja s najvećih natjecanja, uzvratio Komolcu na boćalistiima u Benkovcu i Lišanima ostrovačkim istom mjerom.

Polufinale završnog turnira Komolac je izborio prijepodne pobjedom 8:1 protiv Debeljaka, pobjednika Kupa Zadarske županije čiji je boćarski savez domaćin ovogodišnje završnice Kupa Hrvatske. Zrinjevac, koji je čak osam puta osvajao naslov pobjednika Kupa Hrvatske, u finalu će igrati protiv Pule, aktualnog doprvaka Hrvatske, koja je u drugom polufinalu sa 6:3 svladala Primošten, novog hrvatskog prvoligaša.

POLUFINALE KUPA HRVATSKE 2019. GODINE Komolac - Zrinjevac 0:9
Bližanje i izbijanje u krug:
 Ante Farčić - Tomislav Kolobarić 19:20 (0:2), bližanje i izbijanje u krug: Srećko Bajo - Teo Kuljiš 16:30 (0:2), pojedinac: Nikša Krijes - Igor Hajsek 9:13 (0:2), parovi: Pero Nadramija, Mario Bajo - Jure Maglić, Pero Čubela 8:13 (0:3)
23. travanj 2024 08:30