OstaloDRŽAVNO PRVENSTVO HRVATSKE U JUDU ZA DJEVOJČICE I KADETE

ZLATO ZA KONAVLE CAVTAT I URA NAGE Dora Obradović i Šejla Škaljić državne prvakinje!

23. ožujka 2019. - 23:05
Judo klub Konavle Cavtat se ima sa čime pohvaliti – tri medalje s državnog prvenstva za djevojčice i dječake, svaka drugog sjaja – te je najuspješniji klub Dubrovačko neretvanske županije na natjecanju koje je održano u Splitu.

Dora Obradović je osvojila naslov državne prvakinje za klub iz Konavala. Bila je najbolja u kategoriji do 32 kilograma. Zatim, Orsat Obradović je drugi u kategoriji do 30 kilograma, a Alessandro Antonio Bratoš brončani u kategoriji preko 66 kilograma.

Državnu prvakinju ima i Judo klub Ura Nage. Najbolja u kategoriji do 40 kilograma je Šejla Škaljić.

Među osvajačima medalja je i Judo klub Mokošica – broncu je osvojio Šime Buterin u kategoriji do 66 kilograma.

25. travanj 2024 19:08